AGE OF MYTHOLOGY MULTİPLAYER OYNAMA

 AGE OF MYTHOLOGY MULTİPLAYER OYNAMA

Age of mythology bir çok kullanıcı tarafından sevilen bir oyun olup yıllardır piyasada tutulan ve sevilen oyun olarak kalmaktadır. Oyun diğer age of sürümlerine benzemeksizin size tanrı ve askerler olanağı sunmaktadır. Age of mythology piyasaya çıkış tarihi 30 EKİM 2002 ve hala günümüzde oynanan ve sevilen oyunlar listesindedir. Age of mythology strateji oyunu olup bir çok krallığın tanrıları da mevcuttur. Age of mythology eski sürümleriyle birlikte online oynamak isteyip oynayamayan arkadaşlar mevcuttur. Bu arkadaşlara bugün Age of mythology nasıl multiplayer oynanır onu anlatacağım.

kurulum

1) Öncelikle Age of mythology bilgisayarımız da yüklü olmalıdır.

2) “GameRanger” programını indiriyoruz.

age of mythology multiplayer oynama

3) Buradan “Dowload GameRanger” tıklayıp indiriyoruz.

4) İndirip kurulumunu yapıyoruz.

5) Program bizlere kaydolmamızı istiyor. E-posta adresi ve şifre belirleyip sonra E-posta adresimize bizden aktif etmemizi bekliyor. E-posta adresimize girip gelen mailden GameRangeri onaylıyoruz.

6) Onayladıktan sonra üyeliğimize giriş yapıyoruz.

age of mythology multiplayer oynama

7) Buradan arkadaşlar kırmızı işaretin içine aldığım “Host” butonuna tıklıyalım.

8) Gelen ekranda oyunun yerini seçmemizi istiyor. Oradan oyunumuzun kurulu olduğu ana dizindeki “aom.exe” dosyasını bulup tıklıyoruz.

age of mythology multiplayer oynama

9) Burada arkadaşlar Max playerde kaç kişiyle oynuyacağımızı seçip ve passwordda istersek şifre koyup “ok” a tıklayalım.

10) Ardından Lobi ekranı gibi beyaz ekran gelicek oradan gelen kişiler olduğunda “Start” Butonuna basıp başlatalım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın