İnstagram Hesap Silme

 İnstagram Hesap Silme

İnstagramı birçok kullanıcı kullanmaktadır. Kimi kullanıcıya göre güzel gelen bazı kullanıcılar sevmeyebilir. Dünya çapında popüler olan İnstagram fotoğraf paylaşma, hikaye paylaşma gibi birçok sosyal olanak sunan arkadaşlarımızı eklememizi sağlayan bir sosyal medya platformudur. Bazı kullanıcılar bu platformu kullandıktan sonra kapatmak istiyor. İnstagramı kullandıktan sonra kapatmak isteyen kullanıcılar 2 tip hesabını kapama seçeneklerinden birini seçebilirler. Bunlardan ilki olan yani hesabı geçiçi kapatmadır. Gelelim bu instagram hesabımızı kapatmaya karar verdiysek yapacağımız işlemler nelerdir onlara bakalım.

İnstagram Geçiçi Hesap Kapatma

İnstagram hesabımızı geçiçi olarak kapatıp tekrar açıp kullanmak istiyorsak bu linkten geçiçi olarak kapatalım.

İnstagram Hesap Silme

Linke girdikten sonra böyle ekran karşımıza çıkacaktır. Buradan gerekli yerleri doldurup aşağıda “Hesabı Geçici Olarak Kapat” butonuna basıp gelen ekrandan İnstagram şifremizi istiyecektir. Şifremizi doğru girdikten sonra artık İnstagram hesabımızı geçici kapatmış olacaksınız.

İnstagram Hesabı Kalıcı Silme

İnstagram hesabımızı kapatmaya karak verdiysek ve tekrardan açmak istemiyorsak hesabımızı kalıcı olarak silebiliriz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İnstagram Hesap Silme

Linke tıkladıktan sonra böyle bir ekran karşımıza gelecektir. Gerekli yerleri doldurup aşağıda Hesabı sile tıklayalım. Gelen ekranda bizden İnstagram hesabımızın şifresini isteyecektir. Şifremizi doğru girdikten sonra artık İnstagram hesabımız kalıcı olarak silinecektir.

Not: Eğer İnstagram hesabımızı kalıcı silersek paylaştığımız fotoğraflar, yorumlar ve beğeniler kalıcı olarak silinecektir ve İnstagram hesabımızı geri aktif edemeyiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın