TEAM VİEWER KULLANIMI

TeamViewer programı internet dünyasında çok işlevselliği olan bir program olup karşıdaki kullanıcının cihazına erişme imkanı sağlayan bir programdır. TeamViewer karşıdaki kullanıcıyla yapmak istediğimiz bir işlemi veya karşı cihaza bağlanıp hata düzeltme, onarma gibi işlemleri yapmamızada olanak sağlayan bir programdır. TeamViewere bağlanmak için karşıdaki kullanıcının kullanıcı adı ve şifresini bilmemiz lazımdır.

KURULUM

1-) Öncelikle programı ücretsiz indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

team viewer kullanımı

2-) buradan ücretsiz indire tıklıcaz. İndirdiğimiz programı açıyoruz.

team viewer kullanımı

3-) Buradan Varsayılan Kurulum diyoruz ve “Kabul-sonraki” tıklıyoruz.

team viewer kullanımı

4-) Buradan ilk seçeneği tıklayıp sonra “Deneme Sürümü İsteyin” tıklıyoruz ve programımız kurulmuş olacaktır. Kurulduktan sonra karşıdaki kullanıcıdan kullanıcı adı ve şifre almamız gerekiyor.

team viewer kullanımı

5-) Karşıdaki kullanıcıdan bu resimdeki yerde kapalı olan kısımda kullanıcı adı ve şifre yazacaktır. Kullanıcıdan kullanıcı adı ve şifreyi isteyip bağlantı kurabiliriz.

team viewer kullanımı

6-) Karşıdaki kullanıcıdan ID ve şifreyi aldıktan sonra yukarıda görülen fotoğraftaki gibi “Karşıdaki Kişi ID” bölümüne kullanıcının ID giriyoruz ve “Bağlantı” tıklıyoruz ardında şifre giriyoruz ve artık karşı taraftaki kullanıcının cihazına erişmiş oluyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın