İphone Müzik Yükleme

 İphone Müzik Yükleme

Günümüzde birçok kullanıcı iphone kullanmaktadır. Applenin kullandığı işletim sistemi kapalı kaynak olduğundan dolayı bize bilgisayar üzerinden direk müzik atmamıza izin vermiyor. Böyle olunca birçok kullanıcı iphone telefonuna müzik atmayı bilmiyor. Müzik atmamız için bir program indirmemiz lazım. Bu programın adı “İtunes” olacak itunes ile iphone telefonumuza bilgisayar üzerinden müzik/fotoğraf atma imkanı sunuyor. Öncelikle İtunes indirmemiz lazım itunes indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayalım.

1) Linke tıklayıp itunes programımızı indirip yükleyelim.

2) Programımızı yükledikten sonra programımızı açalım ve telefonumuzu bilgisayara usb kablosuyla bağlayalım.

3) Telefonumuzu bilgisayara bağladıktan sonra telefonumuza gelen uyarı ekranında “Bu Bilgisayara Güvenilsin Mi?” Ekranında Güvene basalım.

İphone Müzik Yükleme

4) Programımızı açtıktan sonra böyle bir ekran karşımıza çıkacaktır. Bu ekranda itunes usb ile bağladığımız iphone cihazımı tanımaya başlıyacaktır az bekleyiniz.

5) yukarıdaki fotoğrafta aygıtlar bölümünde aygıtınızın adı görülen yere tıklayalım. Açılan yerlerde Müzikler kısmına gelelim.

6) Müzikler yerine geldikten sonra istediğimiz parça (mp3) dosyamızı açılan ekrana sürükleyelim.

7) yüklenilen parçaya gelip sağ tıklayalım ve aygıta ekleye gelip oradan aygıt adımızı seçelim. Böylelikle istediğimiz müzik iphone cihazımıza atılmış olacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın